Pension Tyrol
česky english deutsch

Maria Alm

Pension Tyrol leží v překrásné části Salzburgu, v městečku Maria Alm am Steinernen Meer. Kulisu celého údolí tvoří štíty vápencových alp s nejvyšším vrcholem Hochkönig 2941 m. Nadmořská výška je zárukou kvalitního lyžování v zimním období i neopakovatelných turistických zážitků v období letním.

Samotné městečko leží v turisticko-lyžařské oblasti Hochkönig Winterreich (výborné lyžařské středisko - 2 minuty autem na parkoviště střediska Aberg, přímo u pensionu zastávka Skibussu), jenž je součástí největší lyžařské oblasti v Rakousku - Ski Amadé.

Správním a turistickým střediskem oblasti je město Zell am See, ležící cca 15 km od Maria Alm. Turisticky atraktivní Saalbach a Leogang jsou cca 12 km, celoroční lyžování na Kitzsteinbornu (Kaprun) 28 km, Kitzbül asi 40 km, lázně Hofgastein 45 km atd.

Lyžování a turistické rady naleznete dokonale zpracovány včetně cen lanovek, vleků a turistických tipů na následujících stránkách:

www.amade.cz
www.hochkoenig.at
www.skiamade.com
www.kitzsteinhorn.at
www.zellamsee.com
www.mariaalm.at

RezervaceKontakt

mailpension@pensiontyrol.com
phone(+420) 774 709 946


Hochköenigstrasse 7
Maria Alm am Steinernen Meer,
5761
Österreich

Pension Tyrol

Social

Copyright © 2015 - 2017 Pension Tyrol s.r.o| Hochköenigstrasse 7, Maria Alm am Steinernen Meer, 5761, Österreich | Všechna práva vyhrazena.